مقایسه ماشین های لباسشویی ال جی

شرکت ال جی از عمده ترین تولید کنندگان لوازم خانگی است. این شرکت با تاریخچه ای که در زمینه تولید محصولات الکترونیکی دارد از اعتبار و شهرت زیادی در بین مصرف کنندگان وسایل خانگی و دیگر محصولات برخوردار است. این شرکت با شرکت های دیگری به خصوص شرکت وطنی خود (شرکت سامسونگ) در رقابت بوده و هر ساله ویژگی های جدیدی به محصولات خود اضافه می کند. ماشین های لباسشویی فوق العاده ای با کارایی و ویژگی های باورنکردنی توسط این شرکت کره ای تولید شده است که رضایت کامل کاربران را موجب شده است. ما در این نوشته تمام مدل های ماشین لباسشویی ال جی موجود در بازار را آورده و خصوصیات انها را به طور خلاصه  بیان می کنیم:

ماشین لباسشویی ال جی F2J6NNP0W , F2J6NNP8S

این ماشین لباسشویی دارای رنگ سفید و نقره ای و سرعت چرخش درام 1000 دور است. در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده شده است که مصرف انرژی و صدای کم و از طرفی طول عمر بالا از خصوصیات آن است. این ماشین لباسشویی ظرفیت 6 کیلوگرم دارد. در آن درام با 6 حرکت متفاوت می چرخد و لباس ها را از هر جهت مورد شستشو قرار می دهد. تعداد بر نامه های آن معمولا 14 عدد است که به همراه برنامه ها از آپشن هایی استفاده شده است. تاخیر در زمان شستشو (Time Delay)، قفل کودک و شستشوی اولیه (Pre Wash) از آپشن های به کار رفته در این ماشین لباسشویی هستند. ابعاد این ماشین لباسشویی 600*550*850  است.

ماشین لباسشویی ال جی F2J5QNP7S 

این ماشین لباسشویی دارای رنگ  نقره ای و سرعت چرخش درام 1200 دور است. در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده شده است که مصرف انرژی و صدای کم و از طرفی طول عمر بالا از خصوصیات آن است. این ماشین لباسشویی ظرفیت 7 کیلوگرم دارد. در آن درام با 6 حرکت متفاوت می چرخد و لباس ها را از هر جهت مورد شستشو قرار می دهد. تعداد بر نامه های آن معمولا 14 عدد است که به همراه برنامه ها از آپشن هایی استفاده شده است. قابلیت اضافه کردن آیتم در جریان شستشو(Add item)، تاخیر در زمان شستشو (Time Delay)، قفل کودک و شستشوی اولیه( Pre Wash) از آپشن های به کار رفته در این ماشین لباسشویی هستند. تنظیمات آن با پنل لمسی با نمایشگر دیجیتال انجام شده  ابعاد این ماشین لباسشویی 600*560*850  است.

ماشین لباسشویی ال جی FH2J3QNP0 

این ماشین لباسشویی دارای رنگ سفید  و سرعت چرخش درام 1200 دور است. در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده شده است که مصرف انرژی و صدای کم و از طرفی طول عمر بالا از خصوصیات آن است. این ماشین لباسشویی ظرفیت 7 کیلوگرم دارد. در آن درام با 6 حرکت متفاوت می چرخد(6DD) و لباس ها را از هر جهت مورد شستشو قرار می دهد. تعداد بر نامه های آن معمولا 10 عدد است که به همراه برنامه ها از آپشن هایی استفاده شده است.  تاخیر در زمان شستشو( Time Delay)، قفل کودک و شستشوی اولیه (Pre Wash) از آپشن های به کار رفته در این ماشین لباسشویی هستند.پنل کنترل ان جدا از انتخاب برنامه ها تمام لمسی بوده و راحتی استفاده از آن از ویژگی های بارز این ماشین لباسشویی می باشد.رتبه انرژی این لباس شویی A+++ است. ابعاد این ماشین لباسشویی 600*550*850 بوده و به راحتی با هر دکوراسیونی سازگار می شود.

ماشین لباسشویی ال جی F4J5TNP7S و F4J5TNP3W

این ماشین لباسشویی دارای رنگ سفید و نقره ای  و سرعت چرخش درام 1400 دور است. در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده شده است که مصرف انرژی و صدای کم و از طرفی طول عمر بالا از خصوصیات آن است. این ماشین لباسشویی ظرفیت 8 کیلوگرم دارد، در آن درام با 6 حرکت متفاوت می چرخد و لباس ها را از هر جهت مورد شستشو قرار می دهد. تعداد بر نامه های آن معمولا 14 عدد است که به همراه برنامه ها از آپشن هایی استفاده شده است. قابلیت اضافه کردن آیتم فراموش شده در حین فرایند شستشو(Add item)، تاخیر در زمان شستشو (Time Delay)، قفل کودک و شستشوی اولیه (Pre Wash) از آپشن های به کار رفته در این ماشین لباسشویی هستند. ابعاد این ماشین لباسشویی 600*560*850  است و کنترل و تنظیم ان با یک صفحه لمسی انجام می شود.

 

ماشین لباسشویی ال جی F4J6VYP2S , F4J6VYP2W

این ماشین لباسشویی دارای رنگ سفید و نقره ای  و سرعت چرخش درام 1400 دور است. در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده شده است که مصرف انرژی و صدای کم و از طرفی طول عمر بالا از خصوصیات آن است. این ماشین لباسشویی ظرفیت 9 کیلوگرم دارد. در آن درام با 6 حرکت متفاوت می چرخد و لباس ها را از هر جهت مورد شستشو قرار می دهد. تعداد بر نامه های آن معمولا 14 عدد است که به همراه برنامه ها از آپشن هایی استفاده شده است. ویژگی NFC و دانلود برنامه، ویژگی ضد الرژی(حذف آلرژن ها تا 99.99 درصد)، ویژگی ضد چروک، قابلیت اضافه کردن آیتم در جریان شستشو(Add Item)، تاخیر در زمان شستشو (Time Delay)، قفل کودک و شستشوی اولیه( Pre Wash) از آپشن های به کار رفته در این ماشین لباسشویی هستند. تنظیمات ماشین لباسشویی  با پنل لمسی دیجیتال انجام شده و ابعاد آن 600*560*850  است.

ماشین لباسشویی ال جی F4J7FNP8S , F4J7VS2S

این ماشین لباسشویی دارای  نقره ای  و سرعت چرخش درام 1400 دور است. در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده شده است که مصرف انرژی و صدای کم و از طرفی طول عمر بالا از خصوصیات آن است. این ماشین لباسشویی ظرفیت 9 کیلوگرم دارد. در آن درام با 6 حرکت متفاوت می چرخد و لباس ها را از هر جهت مورد شستشو قرار می دهد. تعداد بر نامه های آن معمولا 14 عدد است که به همراه برنامه ها از آپشن هایی استفاده شده است. قابلیت اضافه کردن آیتم در جریان شستشو، تاخیر در زمان شستشو Time Delay، قفل کودک و شستشوی اولیه Pre Wash از آپشن های به کار رفته در این ماشین لباسشویی هستند. همچنین این مدل دارای سیستم بخارشور می باشد. ابعاد این ماشین لباسشویی 600*550*850  است.

این مدل دارای دو طرح ظاهری با یک تغییر جزئی در قسمت درب لباس شویی است:

 

ماشین لباسشویی ال جی F4J9JSP2T 

این ماشین لباسشویی دارای  نقره ای  و سرعت چرخش درام 1400 دور است. در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده شده است که مصرف انرژی و صدای کم و از طرفی طول عمر بالا از خصوصیات آن است. این ماشین لباسشویی ظرفیت 10.5 کیلوگرم دارد. در آن درام با 6 حرکت متفاوت می چرخد و لباس ها را از هر جهت مورد شستشو قرار می دهد. تعداد بر نامه های آن معمولا 14 عدد است که به همراه برنامه ها از آپشن هایی استفاده شده است. ویژگی بخارشور، ویژگی حذف آلرژی تا 99.99 درصد با بخار، ویژگی نرمی لباس ها یا ضد چروک،  قابلیت اضافه کردن آیتم در جریان شستشو، تاخیر در زمان شستشو( Time Delay)، قفل کودک و شستشوی اولیه (Pre Wash) از آپشن های به کار رفته در این ماشین لباسشویی هستند.  پنل کنترل کاربردی با تنظیمات گسترده کاربری اسانی را موجب شده و ابعاد این ماشین لباسشویی 600*610*850  است.نمایی از این ماشین لباسشویی را در زیر مشاهده می فرمایید.

ماشین لباسشویی ال جی 10.5 کیلو مدل FH4G1JCHK6N

این ماشین لباسشویی  دارای ظرفیت 10.5 کیلوگرم وسرعت چرخش درام 1400 دور بر دقیقه است. موتور اینورتر در آن مصرف انرژی را به حداقل رسانده و یکی از خصوصیات بارز این موتور صدای کم و طول عمر بالا است. ظرفیت درام آن برحسب لیتر 67 لیتر و جزء ماشین های لباسشویی ظرفیت بالا است. دارای بخارشور بوده و قابیلت ضد چروک و ضد آلرژی را دارد. ویژگی Add item کمک می کند تا در صورت فراموش شدن آیتم، آن را به جریان شستشو اضافه کرد. تعادل اتوماتیک و سنسور تشخیص و حذف کف را دارد. ابکشی در این ماشین لباسشویی آبشار گونه انجام می شود که به واسطه آن مصرف آب و انرژی کاهش و کارایی آبکشی افزایش می یابد. طراحی این ماشین لباسشویی به صورت دو قلو صورت گرفته است. در آن دو درام شستشو وجود دارد کا درام بالایی 10.5 کیلو ظرفیت و درام پایینی 2 کیلو ظرفیت دارد و همزمان می توان از هر دو درام شستشو استفاده کرد که به آن Twin Wash می گویند. اندازه درب آن 535 میلیمتر و جز ماشین لباسشویی های درب بزرگ است. زاویه باز شدن درب در آن 125 درجه و جنس درب از شیشه حرارت دیده مشکی است. ویژگی های Pre Wash یا شستشو و آبکشی اولیه، شستشو با شدت و قدرت زیاد Intensive، شستشو با تاخیر Time Delay، رنگ بدنه آن نقره ای، درای وای فای و قابلیت Smart و تعادل اتوماتیک می باشد. ابعاد این ماشین لباسشویی 600*640*850 میلیمتر و وزن آن 73 کیلوگرم می باشد. شما می توانید نمایی از اینماشین لباسشویی را در زیر مشاهده فرمایید:

معرفی امکانات موجود در ماشین های لباسشویی تا سال ۲۰۱۹

جمع بندی

ماشین های لباسشویی ال جی امکانات و ویژگی های متفاوتی دارند و جدا از آن موتور اینورتر دایرکت درایو که کم مصرف و کم صدا است کارایی ماشین های لباسشویی ال جی را افزایش داده است. تنوع  و تعداد برنامه های شستشو گزینه های انتخابی زیادی را برای کاربران ایجاد  می کند هر نوع الیاف و لباس با هر میزان کثیفی و چسبندگی لکه را پشتیبانی می کنند. موتور اینورتر دایرکت درایو، 6 حرکت درام در فرایند شستشو معروف به 6DD، تعداد برنامه های شستشو و قابل دانلود بودن برنامه ها و ذخیره بر روی ماشین لباسشویی، قابلیت اتصال به دیگر وسایل هوشمند، قابلیت اضافه کردن آیتم فراموش شده در هنگام فرایند شستشو، سیستم عیب یابی هوشمند و طراحی زیبا در ماشین های لباسشویی ال جی محبوبیت و رضایت کاربران را موجب شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *