مقایسه و بررسی سری های ۲، ۴، ۶ و ۸ ماشین های لباسشویی بوش

شرکت بوش  ماشین های لباسشویی زیادی را روانه بازار کرده است. در اوایل ماشین های لباسشویی سری ۲ وارد بازار شدند و بعد از آن سری هاس ۴ ، ۶ و ۸ هم وارد بازار شده و هرکدام مشخصات ویژه با کاربری متفاوت را برای کاربران ارائه دادند. در یک ماشین لباسشویی کارایی فنی موتور و در کل کارایی لباسشویی و طراحی از اهمیت زیادی برخوردار است ما در این نوشته سری های ماشین لباسشویی بوش را مورد مقایسه قرار می دهیم و در نهایت ویدیو هایی را از آخرین سری یعنی سری ۸ را با نمایش خواهیم گذاشت:

سری های ماشین لباسشویی بوش، سری ۲، سری۴، سری ۶ و سری ۸

شما در تصویر زیر سری های ماشین لباسشویی بوش را می توانید مشاهده کنید و ویژگی هایی که این سری ها دارند در ستون سمت چپ تصویر آورده ایم:

کارایی و طراحی و عملکرد سری های ماشین لباسشویی بوش

ماشین های لباسشویی بوش دارای طراحی ها و امکانات متفاوت هستند و به طور یقین با افزایش عدد سری، ویژگی ها و امکانات سری ماشین لباسشویی افزایش می یابد. برای نمونه ماشین های لباسشویی بوش سری ۸ دارای قابلیت اتصال به وسیله وای فای با گوشی و یا تلفن همراه هستند ، در حالی که در سری های دیگر این ویژگی وجود ندارد.طراحی و ویژگی های ظاهری و یا فنی سری ۸ بهتر از سری ۶ و یا سری های اول یعنی سری ۲ است. ما در این رابطه ویدیوهایی مربوط به سری ۸ را ارائه داده ایم.

پیشنهاد ویژه :  ویژگی ضد لرزش Anti Vibration و صرفه جویی در مصرف آب Active Water در ماشین های لباسشویی بوش

 در ماشین های لباسشویی بوش مخصوصا سری ۸ یک ویژگی فوقالعاده کاربردی وجود دارد که بسیار حائز اخمیت بوده و کاربران را متحیر می کند. زمانی که شما به لباس ها نیاز دارید می توانید دکمه Speed Perfect را زده و لباس ها در سریعترین زمان یعنی در ۱۵ دقیقه به صورت ایداآل شسته می شوند.

در ماشین های های لباسشویی بوش مخصوصا از سری ۴ و سری ۴ به بعد طراحی بدنه  متحمل تغییراتی از سوی این شرکت آلمانی شد. قسمت های کناری بدنه با طراحی گریز از مرکزی بر روی ماشین های لباسشویی بوش پیاده شده استو در زمان چرخش موتور بدنه تا حد زیادی لرزش را جذب می کند.

در ماشین لباسشویی بوش سنسور های زیادی به کارگرفته شده است. این سنسور ها کارایی زیادی در بازده و کارایی فنی ومیزان مصرف مواد شوینده و اب دارند. میزان مصرف مواد شوینده در ماشین لباسشویی بوش وجود دارد که با تشخیص وزن لباس ها و میزان کثیفی آنها، مصرف آب، مواد شوینده و یا انرژی و دور موتور را اتخاذ می کند.

پیشنهاد ویژه :  مقایسه و بررسی ماشین های لباسشویی بوش مدل wak24260gc و waw324de

در ماشین های لباسشویی بوش از سری ۸ به بعد از ویژگی فوق العاده کاربردی استفاده شده است. این ویژگی  کارایی زیادی دارد زمانی که شما فراموش می کند یک آیتم را در ماشین لباسشویی قرار دهید دکمه Pause را زده و بعد از ۳ ثانیه درب آن را باز کرده و بعد از قرار دادن آیتم، درب را بسته و با زدن دکمه استارت ماشین لباسشویی شروع به کار می کند.

در ماشین های لباسشویی بوش نیز مانند دیگر وسایل هوشمند قابلیت های اتصال با وای فای و ویژگی های هوشمند قرار گرفته است. شما می توانید با گوشی تلفن هوراه خود به ماشین لباسشویی وصل شده و با گوشی خود آن را کنترل و یا تنظیم کنید.

موتور موجود در ماشینهای لباسشویی بوش از نوع Eco Silence بوده و صدا فوق العاده کمی دارد بر طبق گفته و ادعال شرکت بوش در هر زمان می توان از این ماشین لباسشویی برای شستن لباس ها استفاده کرد. در هنگام شب و موقع خواب فرایند شستشوی ماشین لباسشویی بوش سری ۸ هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی کند. بی صدا بودن موتور به طراحی و روکش دور موتور مربوط می شود.

پیشنهاد ویژه :  چرا تلویزیون های QLED در تنوع نمایش رنگ، کنتراست بالا، روشنایی و شفافیت تصویر بهتر هستند؟

جمع بندی

شرکت بوش ماشین های لباسشویی متنوعی را روانه بازار کرده است و این ماشین های لباسشویی دارای ویژگی های مشابه و یا متفاوتی هستند. تفاوت ماشین های لباسشویی بوش را می توان با سری های آن تشخیص داد چراکه شرکت بوش با ارائه هر سری، تغیراتی در سری قبلی ایجاد کرده و ویژگی های بهتر و کارآمدتری را به کاربران ارائه داده است. برای نمونه سری ۸ بوش که آخرین سری تا به الان است دارای ویژگی های منحصر به فرد است که بسیاری از ویژگی های آن در سری های قبلی وجود ندارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *