مقایسه و بررسی سری های ۲، ۴، ۶ و ۸ ماشین های لباسشویی بوش

شرکت بوش  ماشین های لباسشویی زیادی را روانه بازار کرده است. در اوایل ماشین های لباسشویی سری ۲ وارد بازار شدند و بعد از آن سری هاس ۴ ، ۶ و ۸ هم وارد بازار شده و هرکدام مشخصات ویژه با کاربری متفاوت را برای کاربران ارائه دادند. در یک ماشین لباسشویی کارایی فنی موتور و در کل کارایی لباسشویی و طراحی از اهمیت زیادی برخوردار است ما در این نوشته سری های ماشین لباسشویی بوش را مورد مقایسه قرار می دهیم و در نهایت ویدیو هایی را از آخرین سری یعنی سری ۸ را با نمایش خواهیم گذاشت:

سری های ماشین لباسشویی بوش، سری ۲، سری۴، سری ۶ و سری ۸

شما در تصویر زیر سری های ماشین لباسشویی بوش را می توانید مشاهده کنید و ویژگی هایی که این سری ها دارند در ستون سمت چپ تصویر آورده ایم:

کارایی و طراحی و عملکرد سری های ماشین لباسشویی بوش

ماشین های لباسشویی بوش دارای طراحی ها و امکانات متفاوت هستند و به طور یقین با افزایش عدد سری، ویژگی ها و امکانات سری ماشین لباسشویی افزایش می یابد. برای نمونه ماشین های لباسشویی بوش سری ۸ دارای قابلیت اتصال به وسیله وای فای با گوشی و یا تلفن همراه هستند ، در حالی که در سری های دیگر این ویژگی وجود ندارد.طراحی و ویژگی های ظاهری و یا فنی سری ۸ بهتر از سری ۶ و یا سری های اول یعنی سری ۲ است. ما در این رابطه ویدیوهایی مربوط به سری ۸ را ارائه داده ایم.

پیشنهاد ویژه :