خرید کمپرسور کولر گازی ، خرید موتور کولر گازی به صورت جداگانه

کمپرسور کولر گازی چیست و چه وظیفه ای دارد ؟

سیستم های خنک کننده و کولر گازی از اجزایی دقیق و مختلف تشکیل شده است که پروسه و نتیجه نهایی همه اجزاء تشکیل شده، ایجاد و راحتی و خنک کنندگی فضای مورد نظر شما می باشد . هر بخشی از یک کولرگازی وظیفه و اهمیتی دارد اما برخی از این قطعات مستلزم توجه ویژه ای هستند ، یکی از این قطعات کمپروسور یک دستگاه است که اساسا قلب یک کولر گازی محسوب می شوند.

58453627_229290314698567_676759439503065793_n

اگر کمپرسور شما هنوز تحت ضمانت می باشد می توانید تنها کمپرسور را جایگزین کنید. حال فرض بر این است که کمپرسور دیگر تحت ضمانت نیست, پس نکات زیر را در نظر بگیرید:

باید توجه داشته باشید که جایگزین کردن کمپرسور کولرگازی و نه تمام آن مانند جایگزین کردن موتور در یک ماشین قدیمی است. که این امکان وجود دارد که کمپرسور باز هم خراب شود.  در صورت تهیه کردن کولرگازی این مشکل دوباره پیش نخواهد آمد.

پیشنهاد ویژه :  استفاده از کولر آبی سالم تر است یا کولر گازی؟

عدم ضمانت کمپرسور کولرگازی به تنهایی:اگر چه خرید دوباره کولرگازی هزینه بردار است اما اکثر شرکت ها در صورت خرید کامل کولرگازی(پنل و کمپرسور) آن را ضمانت می کنند. پس در صورت خرید کمپرسور به تنهایی شامل گارانتی نمی شود و احتمال خراب شدن دوباره آن وجود دارد. اکثر شرکت  ها در صورت عوض کردن کمپرسور هیچ گارانتی برای کمپرسور جدید ارائه نخواهند داد.

هزینه نصب کمتری پرداخت کنید. اگر شما یک بار کمپرسور را عوض و در زمان دیگری پنل را هم عوض کنید مجبورید دوبار هزینه نصب بدهید. پس با عوض کردن کولر از پرداخت دوبار هزینه نصب جلوگیری می شود.

بهبود استفاده از انرژی: اگر شما کمپرسور کولرگازی را عوض کنید پنل داخلی همان پنل قبلی می باشد که در این صورت کولرگازی قادر نخواهد بود یک کارایی انرژی مشابه به سیستم کاملا جدید به شما بدهد. در صورت همخوانی نداشتن پنل و کمپرسور احتمال مصرف بیشتر برق نیز وجود دارد.

پیشنهاد ویژه :  دلیل عدم تخلیه و سرریز آب کولر گازی

نکته ای که بسیار مهم است و باید در این زمینه بدانید این است که کمپرسور کولرگازی به هیچ عنوان تعمیر نمی شود و در ۸۰ درصد موارد نیاز است تا کمپرسور تعویض گردد که هزینه های تعویض و خرید بسیار بالا می باشد و برای این مورد حتما نیاز است تا یک مرکز معتبر را برای بررسی و تست کمپرسور انتخاب کنید.

در حال حاضر به صورت جداگانه کمپرسور کولر گازی در فروشگاه بانه ۹۰ به فروش نمی رسد و افرادی که به یک نوع کمپرسور خاص برای اهداف خاص خود نیازمندند می توانند به صفحه لیست قیمت فروشگاه مراجعه کرده و قیمت کولر گازی ها را به صورت کامل مشاهده نمایند:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *