منو مخفی تلویزیونهای ال جی

نمایش منو مخفی در تلویزیونهای ال جی

تل 1

تلویزیون های دیجیتال امروزی یک منوی خدمات مخفی دارند که با استفاده از آن می توانید تنظیمات مختلف داخلی تلویزیون را انجام دهید . تلویزیونهای دیجیتال مدرن ،با خدمات و منوهای خاص تنظیمات طراحی شده اند . این منوها دسترسی سریع به تنظیمات را برای کاربران فراهم می کنند. تنها با استفاده از یک دستورالعمل ساده تنظیمات و دستورات لازم اجرا می شود .این منوها به شما اجازه ی تنظیمات خاص را می دهند . و تنظیمات مربوط به ویژگی هایی مانند رنگ ، ارتفاع تصویر و عرض تصویر ، صدا و…را در اختیارتان قرار می دهند .تنظیمات استاندارد تصویر هم شامل تنظیمات مربوط به کنتراست و روشنایی ، شدت رنگ و میزان وضوح و تعادل رنگ سفید و …می شود . با این تنظیمات قطعاً کیفیت تصاویر به مراتب بالا خواهد رفت. تنظیمات کیفیت خروجی صدا ، حداکثر و حداقل حجم صدا از دیگر مواردی است که از طریق تنظیمات منوی سرویس مخفی می توان به آن دسترسی پیدا کرد. هم چنین با به روز رسانی سیستم عامل می توانید دستگاهتان را ارتقاء دهید. آپدیت سیستم عامل را بطور میانگین هر چند ماه یکبار انجام دهید . هر گاه هر تغییری را انجام دادید ، تنظیمات جدید را ذخیره کنید و اثر تغییرات اعمال شده را بر روی تلویزیون ببینید .

روشهای نمایش منو مخفی در تلویزیونهای ال جی

  • فشار دادن همزمان دکمه های  Ok روی کنترل و پنل تلویزیون به مدت 5 تا 7 ثانیه
  • فشار دادن دکمه های Ok و -V (کاهش صدا) روی کنتررل به مدت 15 ثانیه
  • فشار دادن همزمان دکمه های Menu روی کنترل و پنل تلویزیون

شما با به کار بردن یکی از روشهای فوق میتوانید به منوی مخفی تلویزیونهای ال جی دست یابید. البته اکثر این تلویزیونها یرای ورود به منوی مخفی خود از شما رمز ورود می خواهند. با وارد کردن یکی از رمزهای ورود زیر را وارد کنید:

0000 و یا 8743 و یا 7777 و یا 8878 و یا 0413 و یا 8741

البته رمز 1109 در اکثر تلویزیونهای ال جی جوابگو است.

در این منو امکان فعال کردن گزینه ی « Golden Eye » تلویزیون وجود دارد. با این قابلیت تلویزیون بطور خودکار با توجه به میزان روشنایی محیط ، کنتراست و روشنایی خود را تنظیم می کند.  اگر میزان نور محیط زیاد باشد ، روشنایی صفحه نمایش کاهش پیدا می کند. همچنین این منو به شما این امکان را می دهد که به درایو « USB »  دسترسی داشته باشید . تنظیمات « USB »  تنها با  فشار دادن دکمه ی 1 فعال می شود. با فعال کردن این قابلیت هر بار که « USB » را به درایو « USB » در پشت تلویزیون متصل کردید. تلویزیون آن را شناسایی کرده و تمام محتوای آن را که شامل فایلها ی تصویر ، فایلهای صوتی و ویدیویی می شود بر روی نمایشگر تلویزیونتان نمایش می دهد .

تل 2

سایر قابلیتهایی که شما در منو مخفی به آن دسترسی دارید:

تنظیمات تصویر ) شما می توانید روشنایی، وضوع تصویر، کنتراست و … را تغییر دهید. همچنین می توانید میزان درجه رنگ را کم و زیاد کنید. تنظیمات نور پس زمینه نیز از طریق این منو قابل دسترسی است.

تنظیمات صدا ) دستکاری و تغییر حجم صدا، صدای زمینه و … نیز از امکانات این منو می باشد.

بروزرسانی ) سیستم عامل تلویزیون هر دو ماه یک بار بروزرسانی می گردد. شما می توانید با استفاده از این امکان تلویزیون خود را ارتقا داده و با این کار باعث بهبود عملکرد آن شوید.

 

8 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *